×

KURUMSAL

Biz Kimiz?

Kodak İnşaat uzun yıllar İktisat alanında kazandığı tecrübesini, şahıslara ve kurumlara layık oldukları en şık, en güvenli ve en ekonomik yapıları sunabilmek amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu güne tecrübeli kadroları ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile İnşaat sektöründe lider firmalardan biri olabilmek amacıyla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Filiz Şermin Kodak

12

Yılı Aşkın
Tecrübe

14

İnşaat
Projesi

107

Kusursuz
Daire

107

Mutlu
Aile

KURUMSAL

Vizyonumuz

Her zaman "Daha özgün, daha kaliteli ve daima zamanında" ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik ve özgünlük  ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz. Köklü ve güçlü yapımızla gelecek nesillere övünülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket haline gelerek ülkemizi dünya global arenasında en iyi şekilde temsil ederek ülkemiz ve ülkemiz insanına değer katmayı hedefliyoruz.  

KURUMSAL

Misyonumuz

Geleneksel değerlerden ödün vermemek, teknolojiyi daima takip edip uygulayarak yapılarında kalite ve konforlu yaşam şartları sunmak, doğaya saygılı, yasal şartlara uygun, fonksiyonel ve estetik yapılar inşa etmek, bizi bugünlere getiren değerlerimiz ve bugüne kadar ortaya çıkardığımız birbirinden kıymetli projelerinizin bizlere vermiş olduğu özgüven ile inşaat sektöründe daima kalıcı izler bırakan, örnek olan ve standartları yükselten projelere imza atmak öncelikli olarak misyonumuzu oluşturan kriterlerimizdir.